Ons team

Service Team

Bas van Diemen

Werner van der Spek

Remco van Vliet

Mitchell van den Berg

Sales Team

Ivo Amelunxen

Senior Sales Executive

020 - 4 911 911
ivo.amelunxen@porschecentrumamsterdam.nl

Marcel van Scharrenburg

Aron Bloemendaal

Sales Executive

020-4 911 911
aron.bloemendaal@porschecentrumamsterdam.nl

Jelle de Vries

Sales Executive

020- 4 911 911
jelle.de.vries@porschecentrumamsterdam.nl

Receptie

Ellen de Vries

Gastvrouw / Administratie

ellen.de.vries@porschecentrumamsterdam.nl

Mariska Matthijssen

Lisette Bergsma

Claudia Neeft

Gastvrouw

020- 4 911 911
claudia.neeft@porschecentrumamsterdam.nl

Werkplaats

Rolph Vader

Voorman | level goud

Richard Goede

Voorman

Robbert van Ackooij

Voorman / Garantie

Robert Veldt

Diagnose Specialist / Assistent Voorman | level goud

John Veenhof

Diagnose Specialist | level goud

Timo Kole

Diagnose Specialist / Aflevermonteur | level zilver

Maurice Kruk

Eerste Autotechnicus

Barry van den Haak

Diagnose Specialist

Demis van Tuijl

Autotechnicus

Roy Gaasbeek

Diagnose Specialist | level goud

Sebastiaan Dankelman

Eerste Autotechnicus

Justin Stradmeijer

Diagnose Specialist | level goud

Brian Beijers

Diagnose Specialist

Pascal Winkelaar

Eerste Autotechnicus

Arno Dorenbos

Eerste Autotechnicus

Jeroen Eimers

Diagnose Specialist

Bas Groos

Diagnose Specialist | level zilver

Jim Sax

Eerste Autotechnicus

Mitchel Haarman

Autotechnicus

Raymond Koek

Diagnose Specialist

Schadeherstel

Pieter Thorbecke

Schade & Garantie Adviseur

pieter.thorbecke@porschecentrumamsterdam.nl

Vincent Buskermolen

Schademonteur

Magazijn

Paul de Vries

Thom Grift

Magazijn Medewerker

Jeroen ter Beek

Magazijn Medewerker

Chauffeurs

Reinier van Limburgh

Chauffeur

Bob van Brussel

Chauffeur

Arthur Boekel

Chauffeur

Michael Zwiers

Car Conditioner

Marketing & Events

Tessa Pastor González

Esther Liefhebber

Events / Shop

020 - 4 911 911
esther.van.der.valk@porschecentrumamsterdam.nl

Management

Ron Loenen

Commercieel Manager

020 - 4 911 911
ron.loenen@porschecentrumamsterdam.nl

Jurgen van Diemen

Aftersales manager

020 - 4 911 911
jurgen.van.diemen@porschecentrumamsterdam.nl

Directie

Hans van der Valk

Directeur / Eigenaar

020 - 4 911 911
vandervalk@porschecentrumamsterdam.nl