Ons team

Service Team

Bas van Diemen

Service Adviseur

020 - 4 911 911
bas.van.diemen@porschecentrumamsterdam.nl

Werner van der Spek

Service Adviseur

020 - 4 911 911
werner.van.der.spek@porschecentrumamsterdam.nl

Remco van Vliet

Service Adviseur

020 - 4 911 911
remco.van.vliet@porschecentrumamsterdam.nl

Mitchell van den Berg

Service Adviseur

020 - 4 911 911
mitchell.van.den.berg@porschecentrumamsterdam.nl

Sales Team

Ivo Amelunxen

Senior Sales Executive

020 - 4 911 911
ivo.amelunxen@porschecentrumamsterdam.nl

Marcel van Scharrenburg

Aron Bloemendaal

Sales Executive

020-4 911 911
aron.bloemendaal@porschecentrumamsterdam.nl

Wesley Hoogstad

Sales Executive

020 - 4 911 911
wesley.hoogstad@porschecentrumamsterdam.nl

Tim Maan Voogd Bergwerf

Senior Sales Executive

020 - 4 911 911
tim.bergwerf@porschecentrumamsterdam.nl

Receptie

Ellen de Vries

Gastvrouw / Administratie

020 - 4 911 911
ellen.de.vries@porschecentrumamsterdam.nl

Mariska Matthijssen

Gastvrouw / Shop

020 - 4 911 911
mariska.matthijssen@porschecentrumamsterdam.nl

Lisette Bergsma

Gastvrouw / Shop

020 - 4 911 911
lisette.bergsma@porschecentrumamsterdam.nl

Claudia Neeft

Gastvrouw

020- 4 911 911
claudia.neeft@porschecentrumamsterdam.nl

Werkplaats

Rolph Vader

Voorman | level goud

Richard Goede

Voorman

Robbert van Ackooij

Voorman / Garantie

Robert Veldt

Diagnose Specialist / Assistent Voorman | level goud

John Veenhof

Diagnose Specialist | level goud

Timo Kole

Diagnose Specialist / Aflevermonteur | level zilver

Maurice Kruk

Eerste Autotechnicus

Barry van den Haak

Diagnose Specialist

Demis van Tuijl

Autotechnicus

Roy Gaasbeek

Diagnose Specialist | level goud

Sebastiaan Dankelman

Eerste Autotechnicus

Justin Stradmeijer

Diagnose Specialist | level goud

Brian Beijers

Diagnose Specialist | level brons

Pascal Winkelaar

Eerste Autotechnicus

Arno Dorenbos

Eerste Autotechnicus

Jeroen Eimers

Diagnose Specialist | level brons

Bas Groos

Diagnose Specialist | level zilver

Jim Sax

Eerste Autotechnicus

Mitchel Haarman

Autotechnicus

Raymond Koek

Diagnose Specialist

Schadeherstel

Pieter Thorbecke

Schade & Garantie Adviseur

pieter.thorbecke@porschecentrumamsterdam.nl

Magazijn

Paul de Vries

Thom Grift

Magazijn Medewerker

Jeroen ter Beek

Magazijn Medewerker

Chauffeurs

Reinier van Limburgh

Chauffeur

Bob van Brussel

Chauffeur

Arthur Boekel

Chauffeur

Michael Zwiers

Car Conditioner

Marketing & Events

Tessa Pastor González

Esther Liefhebber

Events / Shop

020 - 4 911 911
esther.van.der.valk@porschecentrumamsterdam.nl

Management

Ron Loenen

Commercieel Manager

020 - 4 911 911
ron.loenen@porschecentrumamsterdam.nl

Jurgen van Diemen

Aftersales manager

020 - 4 911 911
jurgen.van.diemen@porschecentrumamsterdam.nl

Directie

Hans van der Valk

Directeur / Eigenaar

020 - 4 911 911
vandervalk@porschecentrumamsterdam.nl