Ons team

Sales Team

Ivo Amelunxen

Senior Sales Executive

020 - 4 911 911
ivo.amelunxen@porschecentrumamsterdam.nl

Marcel van Scharrenburg

Aron Bloemendaal

Senior Sales Executive

020-4 911 911
aron.bloemendaal@porschecentrumamsterdam.nl

Wesley Hoogstad

Sales Executive

020 - 4 911 911
wesley.hoogstad@porschecentrumamsterdam.nl

Tim Maan Voogd Bergwerf

Senior Sales Executive

020 - 4 911 911
tim.bergwerf@porschecentrumamsterdam.nl

Service Team

Bas van Diemen

Service Adviseur

020 - 4 911 911
bas.van.diemen@porschecentrumamsterdam.nl

Werner van der Spek

Service Adviseur

020 - 4 911 911
werner.van.der.spek@porschecentrumamsterdam.nl

Maurice Kruk

Service Adviseur

020 - 4 911 911
maurice.kruk@porschecentrumamsterdam.nl

Pieter Thorbecke

Receptie

Ellen de Vries

Gastvrouw / Administratie

020 - 4 911 911
ellen.de.vries@porschecentrumamsterdam.nl

Lisette Bergsma

Gastvrouw / Shop

020 - 4 911 911
lisette.bergsma@porschecentrumamsterdam.nl

Claudia Neeft

Gastvrouw

020- 4 911 911
claudia.neeft@porschecentrumamsterdam.nl

Werkplaats

Rolph Vader

Voorman | level goud

Richard Goede

Voorman

Robbert van Ackooij

Voorman / Garantie

Robert Veldt

Diagnose Specialist / Assistent Voorman | level goud

John Veenhof

Diagnose Specialist | level goud

Barry van den Haak

Diagnose Specialist

Demis van Tuijl

Autotechnicus

Roy Gaasbeek

Diagnose Specialist | level goud

Sebastiaan Dankelman

Eerste Autotechnicus

Brian Beijers

Diagnose Specialist | level brons

Pascal Winkelaar

Eerste Autotechnicus

Arno Dorenbos

Eerste Autotechnicus

Jeroen Eimers

Diagnose Specialist | level brons

Bas Groos

Diagnose Specialist | level zilver

Jim Sax

Eerste Autotechnicus

Mitchel Haarman

Autotechnicus

Magazijn

Paul de Vries

Thom Grift

Magazijn Medewerker

Jeroen ter Beek

Magazijn Medewerker

Chauffeurs

Bob van Brussel

Chauffeur

Arthur Boekel

Chauffeur

Michael Zwiers

Car Conditioner

Marketing & Events

Tessa Pastor González

Esther Liefhebber

Events / Shop

020 - 4 911 911
esther.van.der.valk@porschecentrumamsterdam.nl

Management

Ron Loenen

Commercieel Manager

020 - 4 911 911
ron.loenen@porschecentrumamsterdam.nl

Jurgen van Diemen

Aftersales manager

020 - 4 911 911
jurgen.van.diemen@porschecentrumamsterdam.nl

Directie

Hans van der Valk

Directeur / Eigenaar

020 - 4 911 911
vandervalk@porschecentrumamsterdam.nl